poniedziałek, 17 września 2012

SCRAPBOOKING


Kartka imieninowa dla Agi ;)Żabka .... tak nazwałam swoje pierwsze dzieło scrapbookingowe. Kiedy już zaopatrzyłam się w papiery, dodatki i cały sprzęt scrapbookingowy w końcu mogłam zacząć. Postanowiłam wypróbować dziurkacze, stemple, elementy drewniane, wstążkę, preparat do spękań, nitownik no i oczywiście papier z kolekcji Galeria Rae „Przyszła wiosna - W pąkach krokusów
Wyciętą z papieru żabkę (zdobytą gdzieś w sieci) pokryłam preparatem do spękań i przykleiłam na dystansach do papieru bazowego.

Na kostkach dystansujących umieściłam również trawkę i małą, drewnianą biedroneczkę;) Dzięki temu mogłam swobodnie przeciągnąć wstążeczkę pod kartonikiem i wywiązać super kokardkę.
Na trawkę również na dystansach przykleiłam tulipany. Tulipanki to czerwony stempel pokolorowany złotym żelopisem. Dookoła trawki i kwiatków zrobiłam również złotą obwolutkę.Wnętrze  kartki to kieszonka na życzenia. Kontynuacja motywu z pierwszej strony...czyli na niebieskim tle zielona wstążeczka i koleżanka biedroneczka.

Z lewej strony pokolorowany złotym żelopisem motyw kwiatowy. Moim zdaniem lepiej by wyglądało, gdybym nie kolorowała.


Tak z bliska wygląda kieszonka na tag z życzeniami.
Kartonik docięłam na dole dziurkaczem zaokrąglającym. Na górze użyłam dziurkacza brzegowego.

Oto tag. Biedronka i zielona kokardka...nawiązujące do całej kompozycji kartki. Żółty nit i wykończenie złotym żelopisem.
Wspaniała wiosenna kartka, jaką otrzymała Aga na swoje wiosenne imieninki.
Jak zawsze czekam na Wasze komentarze i  pytania. Jeśli ktoś chciałby zakupić "Żabkę", proszę o kontakt mailowy;)
W następny poniedziałek „Album- bodziak Maksia”.Będzie się działo;P 
A już jutro spotkanie z przyszłą mamą czyli „O matko! Jestem matką!”
Zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...