piątek, 5 października 2012

RODZICE I DZIECI


NOWA FILOZOFIA ŻYCIA – CZESIOCIUCH

 

Wszyscy nowocześni rodzice, którzy dbają o nietuzinkowy wygląd swoich pociech już wiedzą! O czym? O tym, że powstał profesjonalny i kreatywny tandem CZESŁAW MOZIL i DOROTA ZIELIŃSKA. To dzięki ich zdolnościom i zaangażowaniu tworzona jest jedna z najwspanialszych kolekcji ubrań dla dzieci CZESIOCIUCH.

Duma mnie rozpiera, kiedy pomyślę że w końcu nasza rodzima, polska firma wypuszcza na rynek coś tak designerskiego i odlotowego. Kysz kysz wszystkie tandetne ubranka, w których dzieci wyglądają jak małe koszmarki! Nadchodzi NOWE, PIĘKNE i OBŁĘDNE!

Co najciekawsze, dla tej unikatowej fabryki form dziecięcych ważne jest nie tylko to, co dziecko ma na sobie, ale również jego odczucia, pragnienia i postrzeganie otaczającej go rzeczywistości.

To ubrania z przesłaniem.  Ukazujące małego człowieka jako osobę świadomą i szczęśliwą. Żegnajcie narzucane przez społeczeństwo stereotypy! Podział ról? A cóż to takiego? Dziecko to mały geniusz, który jeśli tylko mądrze go poprowadzimy, wyrośnie na tolerancyjnego i pewnego siebie człowieka!

Nadszedł czas by uchylić rąbka tajemnicy, czyli prezentacja kilku modeli z kolekcji. Kolekcji, która na kolana powala i powstać z nich nie pozwala!


Kolekcja obejmuje spodnie, bluzy, marynarki i swetry. Wszystkie z wysokogatunkowych, naturalnych tkanin.
Ciekawe wzornictwo i niestandardowe formy ubrań.

Ubranka dla dzieci w wieku 1-6 lat.
Cena adekwatna do prezentowanych "ubrań z przesłaniem".Dziękuję firmie Czesiociuch za udostępnienie zdjęć.
Autor zdjęć sesyjnych ADAM PLUCIŃSKI/MOVE.

Natomiast moich czytelników zapraszam na stronę CZESIOCIUCH.PL  Tu możecie zapoznać się z całą kolekcją ubrań i dokonać świetnego zakupu!

Jutro w Maksym Design  „Maksio z kotami”.

Zapraszam

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...