poniedziałek, 1 lipca 2013

MAKSYM DESIGN

Ostatnie spotkanie przed wakacjami;)Przede wszystkim, chciałam podziękować wszystkim moim obserwatorom i czytelnikom. Wasz kontakt ze mną, komentarze, maile i wejścia mobilizowały mnie do codziennego publikowania postów;)
W czasie tych 10 miesięcy mogliście zaczerpnąć troszkę wiedzy scrapbookingowej. Byliście świadkami rodzenia się mojej nowej pasji -szycia. Spod igły wyszły kury, króliki i kocyki;)
Starałam się umilić Wam czas - pisaniem opowiadań o Hance, która zmagała się z problemami młodej matki w cyklu p.t. „O matko! Jestem matką”. Dla dzieci zaś wymyśliłam małego, puchatego stworka Lendrina Coola, który poznawał siebie, poznawał nowych przyjaciół i dzielnie walczył o sprawiedliwość;)
W cyklu „Rodzice i dzieci” dużo było książek, zabawek i artykułów o naszych najmłodszych. Tu również prezentowałam swoje, wcześniej wspomniane przedmioty hand made;)
Najwięcej miejsca poświęciłam jednak mojemu synkowi Maksymowi. Ponieważ blog ten powstał głównie z myślą o nim, mogliście obserwować jak rośnie, jak się rozwija , gdzie bywa i w co się ubiera. Troszkę dziecięcej mody i designu;)
Ponownie, ale w nowej ramówce powrócimy we wrześniu;)
W wakacje natomiast publikować będę raz w tygodniu i zdradzać ...”Co u nas nowego?” ;) Postaram się również przygotować dla Was ciekawe konkursy, zabawy i tutoriale;) Również na moim drugim blogu maksymdesign-thebest więcej będzie o filmach i życiowych ciekawostkach.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie;)
Zapraszam na fun page;)


Do zobaczenia;)

5 komentarzy:

  1. Czekam z niecierpliwością na wrzesień i nowe posty :) A tym czasem miłych wakacji życzę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Oczywiście zrobione przez tatę...mnie wychodzą same kaszanki;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...