środa, 26 czerwca 2013

LENDRIN COOL I i II

Lendrin CoolMoi mili czytelnicy!
Przez dziesięć miesięcy mogliście śledzić losy sympatycznego, puchatego Lendrina Coola. Powstały dwie części przygód tego nietuzinkowego stworka.
W części pierwszej p.t. „Przyjaźń” Lendrin Cool poznał swój wybitny symbol, jakim okazał się być rezolutny biedronek Zdziś.Poznał również swego stryja Lendrina Greena, który zasugerował mu podróż życia.Lendrin Cool wybrał się w ową podróż. Poznał przyjaciół, pomógł im oraz odnalazł swoje przeznaczenie;)W części drugiej p.t. „Tajemnica Lendrina Greena” nasz bohater szukał swego stryja, który zniknął z wioski.Rozpoczął podróż w celu jego odnalezienia i poznania jego tajemnicy.
Po drodze odwiedził 4 pory roku, którym pomógł rzecz jasna.


Dzięki swej determinacji dotarł do celu i dotarł do miejsca, w którym ukrywał się Lendrin Green.
Poznał jego tajemnicę. Poznał klątwę, która na nim spoczęła i wybaczył mu jego nieroztropny uczynek.Dzięki Lendrince Aili przenieśli się w czasie i rozprawili się z Najstarszym ze Starych, zyskując dzięki temu poparcie całej, lendrinowej społeczności.
...a co najważniejsze został Wszechkrólem Lendrinów!;)
Mam nadzieję, że Wasze dzieci pokochają Lendrina Coola tak samo, jak pokochał go Maksiu;)

The enD

Do zobaczenia w piątek na podsumowaniu cyklu „Rodzice i dzieci”

Dołącz do nas! Jesteśmy na Facebooku FanPage MaksymDesign


Zapraszam;)

1 komentarz:

  1. Piękne ma oczy:)
    ps.
    Chciałam zaprosić na bloga. Tematyka to filmy, muzyka (filmowa i nie tylko), a także życie codzienne pisane wierszem. Myślę, że znajdzie się coś i dla dziecka, i dla dorosłego. W bocznym menu bloga jest też link do moich prac z dziećmi. Pozdrawiam, http://versemovie.blog.pl

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...